Konto demonstracyjne

Bez kategorii Lip 30, 2016 No Comments

Konto demo to doskonałe rozwiązanie dla typerów dopiero rozpoczynających swoją przygodę z bukmacherskimi zakładami sportowymi, które obawiają się ryzyka inwestycyjnego. Konta treningowe znajdują się w ofercie większości polskich platform udostępniających sportowe zakłady bukmacherskie w sieci, ponieważ cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród początkujących inwestorów.

Największym plusem kont treningowych jest to, że nie trzeba inwestować prawdziwych środków, mamy więc możliwość nauczenia się inwestowania na własnych błędach nie tracąc pieniędzy w przypadku porażki. Dzięki temu możemy zapoznać się ze sposobem przeprowadzania transakcji i nauczyć się sztuki efektywnego inwestowania. Konto treningowe nie wiąże się z żadnymi kosztami, nie musimy nie tylko wpłacać kapitału, ale też ponosić kosztów prowizji. Warto jeszcze dodać, że w niektórych serwisach bukmacherskich konta demonstracyjne mają ograniczenia czasowe, tj. można ich używać przez określony czas, np. dwa miesiące lub trzy tygodnie.

Jakie serwisy oferują najlepsze konta demonstracyjne? Osobiście każdemu początkującemu inwestorowi polecamy eXbino Gaming – konta demo udostępniane na tej platformie bez wątpienia należą do najpopularniejszych na polskim rynku.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *