Książki o bukmacherce – naucz się obstawiać

Bez kategorii Lut 02, 2017 No Comments

Kiedy zaczniesz stawiać pierwsze kroki w branży bukmacherskiej, być może dojdziesz do wniosku, że obstawianie meczy sportowych nie jest wcale tak banalnie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Możesz wtedy skorzystać z porad bardziej doświadczonych graczy. W internecie powstało mnóstwo blogów, for i serwisów bukmacherskich z bezpłatnymi poradami i typami, ale udostępniane na takich stronach teksty są często niewiarygodne. Całe szczęście powstały także książki, w których profesjonalni gracze dzielą się posiadaną wiedzą.

Początkujący typerzy powinni przeczytać przede wszystkim „Profiting from Point Spreads” Daniela Fabrizio & Josepha Huntera, „Weighing The Odds” K. Yao oraz „Mathematics in Sports and Games” Ronalda Goulda. W tych bibliach bukmacherstwa możesz znaleźć praktyczne porady i rzetelne objaśnienia najciekawszych meczów, które nauczą cię samodzielnego dokonywania analiz meczów i wyciągania wniosków, a w końcu zarabiania pieniędzy na zakładach sportowych. Wiele z tych publikacji jest dostępnych w księgarniach internetowych, ponadto kilka z nich wydano nie tylko po angielsku, ale również w języku polskim.

Jeśli zapoznałeś się już z powyższymi książkami, jednak nadal zakłady bukmacherskie są dla ciebie czarną magią, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach kasynowych typu ruletka, blackjack, bakarat, poker czy one-armed bandit? Zachęcamy, zagraj tutaj. Sprawdź czy szczęście ci sprzyja:)

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *